2015, spánek, ticho, chichotání, slzy

28. march 2015 at 12:13 | Ronnie. |  SNIPPETS OF MY LIFE
Tomu fousatýmu datu u posledního článku ani nejde uvěřit. Úplně jsem se distancovala od psaní. Budu nejspíš hodně dlouho přemýšlet nad tím jak se mi to podařilo. Ale cítím se mnohem líp když mé prsty zběsile běhají po klávesnici a dávají dohromady mé myšlenky. Líp se mi dýchá, padá ze mě tíha posledních dnů a tak.


Od úterý jsem doma. Asi jsem chtěla, asi i moje tělo chtělo. Prostě a zkrátka- rozhodla jsem se, že budu nemocná. A zbytek mého já (pozn. tělo) mi vyhovělo. Funny jak jsem si myslela, že budu mít čas dočíst knížky, na které nikdy čas nemám, jak si konečně dám dohromady všechny záležitosti a trochu se pozvednu ze statusu troska. Bohužel se zdá, že mě to poslalo ještě hlouběji než jsem byla. Zjistila jsem, že nejen, že se necítím dobře mezi lidmi, ale necitím se dobře ani sama v posteli a věčně se sluchátky na uších. Už několikrát jsem přemýšlela nad tím proč se necítím dobře mezi lidmi. Mám pocit, že jim nerozumím a oni nerozumí mně. Nerozumím mnoha věcem, ale to asi k tomuhle období mýho zpropadenýho života patří. Občas si připadám jako kdybych měla několik podob.

Konečně jsem se dokopala ke koupi černého laku. Moje nehty bez téhle ozdoby trpěly. A trpěla jsem i já. Miluju černou na nehtech. Kamarádka (Vlastně ani nevím jak jí říkat. Označit tak někoho je pro mě hodně důležité, ne každému tak řeknu.) mi řekla, že je černý lak hrozně depresivní. Nevím proč má každý černou za tak negativní barvu. V poslední hodině dějin kultury, kdy jsem výjimečně vnímala látku, protože se mě pan profesor rozhodl přesadit (asi jsem z pusy vypustila něco moc troufalého), jsme se zabývali hinduismem. Musím říct, že tohle je jediné náboženství, které je mi blízké. Ale to zas utíkám od tématu. Důležité je, že hinduismus považuje černou barvu, nebo respektivě tmavé barvy za pozitivní. Tvrdí také, že počátek není denní světlo, ale noc. A že slunce a den zničí noc. Noc, tma, černá, to je to pozitivní, pro mě naprosto fascinující poznatek.

-

Zapomenutý text v jedné z milionů zapomenutých hromad dalších zapomenutých textů, chyběli jste mi.
Snažte se zvedat koutky úst co nejvýše, je to skvělé cvičení jak pro tělo, tak i pro ducha

Ronnie.
 


Comments

1 wendy wendy | Web | 29. march 2015 at 11:01 | React

<3

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.