Little things make people happy

1. december 2014 at 21:16 | Ronnie. |  SNIPPETS OF MY LIFE
Páni,
radši se ani nedívám na datum posledního článku, protože bych tomu asi ani nevěřila. Hodně dlouho jsem neotevřela word a nepsala. Hodně dlouho jsem nepsala sem. Nebylo o čem. Řekla bych, že pár určitých věcí se změnilo, třeba to, že jsem zlenivěla. Ale opravdu dost. S začátkem druháku jsem přestala se vším s čím jsem začala přes prázdniny. Upadla jsem do starého známého stereotypu a prokrastinace plně udeřila.

Zmůžu se jen na stěžování si na twitteru, protože lidi kolem mě to už nebaví. A já se jim nedivím. Ale to jsem prostě já, věčně nespokojená. Aby dnešní článek nebyl jen plný zbytečných myšlenek, rozhodla jsem se splácat něco k tématu týdne.
Word of advise...
"Maličkosti, které dělají lidi šťastnými."
Poslední dobou se snažím si takových maličkostí vážit. Učím se být vděčná za úsměv, nebo že mi třeba někdo otevře dveře a pustí mě první. I na špatném dni se dá najít tolik pozitivních blbostí, které vám náladu zlepší. Stačí jen vnímat. I já sama se snažím lidem zpříjemňovat den. Ráno, když jsem i já mrzutá se nutím popřát mamce dobré ráno, protože vím, že se jí do práce pojede hned líp. Po tátově příchodu z práce se ho zeptám jak bylo, protože chci aby věděl, že se zajímám jak se měl. Jsou to hlouposti, ale i díky těmto hloupostem se cítím líp. Dívejte se kolem sebe, a usmívejte se, zlepšete ostatním den.

Jen takový slet slov, chtěla jsem se vám ozvat.
Smějte se,

Ronnie.
 


Comments

1 Lee Lee | Web | 4. december 2014 at 19:39 | React

napsala jsi to jako vždycky krásně :)) každý máme právo být nespokojení :)

2 Appy Appy | Web | 27. december 2014 at 22:07 | React

Dneska mám takový den, kdybych hrozně ráda četla blogy jako dřív. Jako jsem četla tvůj blog. Takže jsem tě zase přes sebe vypátrala a koukám, že jsi na tom dost podobně jako já!
Taky jsem zlenivěla, taky je prokrastinace můj velký kamarád a taky už moc nepíšu. Je to na prd...
Ale rozhodně jsi skvělá s těmi maličkostmi, o které se snažíš. Měla bych taky začít..

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.