May 2014

Inspiration for summer days

29. may 2014 at 18:23 | Ronnie. |  PICTURES
Neskutečně se těším na léto, totiž to pravé léto. Určitě nejsem jediná, kdo se nemůže dočkat slunečných dní u vody, ledového pití a probděných nocí. Taky bych si konečně chtěla pořídit longboard a naučit se na něm. Nejlepší by bylo ale jezdit ve dvou, hlásí se nějaký parťák?
TRAVEL TO PARADISE

Zahnána někam daleko do tmy

2. may 2014 at 21:41 | Ronnie. |  SNIPPETS OF MY LIFE
Co se za poslední dny událo? Škola je totální katastrofa, nemluvě o mém neustálém žvanění o maturitě (která bude až za 3 roky), které už musí všechny mé blízké osoby jednoduše srát. Dosáhla jsem svých "sweet 16" haha. A abych to náležitě oslavila, tak jsem se přiopila vínem, načež jsem prospala celé odpoledne. Také jsem dostala krásné bílé tulipány a růže, které mi už delší dobu zdobí pokoj a zlepšují náladu.

Knížku na povinnou četbu mám už podruhé půjčenou, a stále nejsem schopná se donutit k dočtení. Lidi kolem mě se smějí, a já je zkouším napodobovat. Odpočítávám dny do letních prázdnin, protože potřebuju spát a západy slunce.

Dva dny po sobě jsem hned po příchodu ze školy brečela. Asi už toho bylo moc. Je to se mnou tak zoufalý, že se mě už ptali, jestli nechci přestoupit jinam. Chci? To nevím. Nechci opakovat prvák, připadala bych si blbá. A asi, i když to nerada přiznávám, se mi moji spolužáci uhnízdili v srdíčku.

Teď jsem si všimla, že tulipány už pomaličku umírají. Stejně jako moje chvilkové pocity štěstí.
Zmizí příliš rychle, že si je ani nestihnu užít.

Usmívejte se alespoň vy, prosím