NOMINACE, Ronnie zodpovídá otázky

10. november 2013 at 21:22 | Ronnie |  OTHER
source: weheartit
Protože mě má milovaná Lee nominovala, tak nyní přicházím s trochu neobvyklým článkem. Netuším, proč se éra řetězáků opět vrací, ale proč ne? Takže mi prosím promiňte tento neobvyklý post. Nebudu nominovat nikoho dalšího, prostě kdo chce, vyplňte si ho :-) Ale pak mi určitě pošlete odkaz, chci vidět vaše odpovědi.

10 INFORMACÍ O RONNIE (random informace, mohou to být i úplné blbosti, které mě zrovna napadnou)
1. Od 9 let se věnuju chovu potkanů. Zbožňuju tyhle malé chytré bytosti.
2. Přehnaně pečuju o své vlasy. Je to asi tím, že letos se projevilo používání nekvalitní žehličky a vůbec časté žehlení vlasů, častého fénování, a to v podobě naprosto zničených vlasů a roztřepených konečků. Proto se je snažím všemi způsoby obnovit, a jsem za to schopná dát slušné sumy peněz.
3. Miluju Taissu Farmigu. Je neuvěřitelně krásná a ty její vlasy (a jsme zas u vlasů :D). Oblíbila jsem si ji díky American Horror Story.


4. Odháním od sebe lidi. Jo, je to dost špatná vlastnost. Bojím se jim otevřít a cokoliv o sobě prozradit. Mám totiž bohaté zkušenosti s tím, že když jsem se někomu svěřila, moc dlouho to tajemstvím nezůstalo. A to asi ve mně vzbuzuje tu odtažitost. A i když od spousty lidí slýchávám, že na uzavřeného člověk nevypadám (jsem občas dost slyšet), tak je to pravda.
5. Studuju na gymplu, ale nezvládám to a už se těším na vejšku. Haha, a to jsem teprve v prváku.
6. Nejsem vůbec filmový maniak. Jen u málokterých filmů se dokážu vydržet dívat až do konce. Dávám přednost seriálům. Na ty maniak jsem, a velký.
7. Asi budu do smrti sama. To souvisí s faktem 4, prostě od sebe odháním všechny, i kluky. Ale už se pomalu zlepšuju, a tuhle fóbii (?) potlačuju.
8. Jako každý druhý bych se chtěla v budoucnu odstěhovat z Česka.
9. Hodně často mívám deprese, a vinu dávám svému okolí. Žiju stereotypním životem, a občas si připadám jako zombie bloudící bludištěm vídající stále stejné zdi. (trocha filosofie neuškodí, už jsem jako náš učitel psychologie, ach jo. A proč by vůbec zombie bloudil v bludišti?)
10. Radujte se, tohle je poslední. A protože už absolutně netuším co psát, tak miluju špagety, pizzu, Anglii, čaj a fotky přírody.

OTÁZKY PRO MOJI MALIČKOST
1. Máš ráda přírodu a cestování?
Mám, začínám si uvědomovat, že jsem poslední dobou nejraději sama, a tak když nejsem líná, popadnu foťák a razím fotit přírodu. A co se týče cestování, miluju jízdy autem (zní to divně? :D) a poznávání nových míst.
2. Jaký seriál teď miluješ a sleduješ?
Jednoznačně American Horror Story. Coven je prostě boží. Škoda jen toho čekání na nové díly :D A taky Pretty Little Liars, jenže ten teď po Halloweenském dílu (který byl mimochodem nejskvělejší!) má opět pauzu, takže zase další čekání.
3. Co ti nejvíc v životě ublížilo?
Otázka na zamyšlení. Narozdíl od jiných ani náhodou nehodlám zmínit někoho jiného, pravdou je, že asi já sama. Teď si to prosím nepřeberte tak, že jsem se sebepoškozovala, to v žádném případě, ale má maličkost mě při té otázce napadla jako první.
4. Jakou barvy nejvíce zbožňuješ?
Fialová, vínová a černá (Black is such a happy color!)
5. Co pro tebe znamená láska.
Něco, co musíš prožít, a pak zjistíš, že se to nedá popsat slovy. (Ty mluv Ronnie, když jsi ještě ani pořádně zamilovaná nebyla. Nesmějte se, asi jsem fakt hnusná.)
6. Proč sis založila blog?
Chtěla jsem místo, kde se nebudu bát říct svůj vlastní názor.
7. Čteš ráda knihy?
Je to jedna z mých nejoblíbenějších činností, miluju ten pocit když se ponoříte do příběhu a na chvíli uniknete z reality.
8. Oblíbený song?
Momentálně asi Monster od Paramore, miluju je.


9. Co tě rozesměje vždycky když brečíš smíchy?
Tak tuhle otázku jsem nějak nepochopila (Lee, překlep?), a nebo jsem hold pomalejší. Asi to bylo myšleno tak, že co mě nejvíce rozesměje, že pak brečím smíchy. Tak jsou to jednoznačně akce s M., kterou jste tady mohli už několikrát vidět. Má hrozně nakažlivý smích, a pak to dopadá tak, že se obě svíjíme smíchy na zemi.
10. Máš ráda společnost nebo jsi samotář?
Miluju trávení času s mými přáteli. Ovšem s cizími lidmi se příliš dobře necítím. Když mi někdo prostě nesedne, tak pak jen těžko měním svůj postoj. Ale jsem celkem společenská, i když jsou dny, kdy trávím čas nejraději sama doma s čajem.

Tak, to je vše. Doufám, že se vám článek alespoň trochu líbil, mějte se.


Ronnie.
 


Comments

1 ladyparanoid ladyparanoid | Web | 13. november 2013 at 18:35 | React

Taky máš potkany ? to jsou takové nuní :3 nooo, jako nemáš se za co stydet a já jsem ráda, že jsi odpovovídala zrovna na všechny otázky :D  American horor story :) áááá proste nejlepší Paramore. Jej za otázku 9 se omlouvám,ale pochopila jsi ji dobře :)) :D užasný článek :) mám tě proste ráda :))

2 Adele. ▲ Adele. ▲ | Web | 22. november 2013 at 17:33 | React

super článek :)) v nějakých faktech se shodujeme :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.