November 2013

Tma skrývá všechna nevyslovená přání, která jsou skryta v jejích očích.

24. november 2013 at 15:08 | Ronnie. |  OTHER
photo by: Ronnie

Noční procházka, tma je fajn. Tma skrývá mé pravé já.

Zjišťuji, že teprve v té nejčernější tmě se cítím šťastná. Pod nohama mi šustí listí a mě přes sužující strach ze všeho, zaplavuje pocit svobody. Noc je fajn. Tma je fajn.

Otevřu blog.cz, najedu na nový článek, a najednou se zaseknu. O čem chci psát? Koukám na prázdné písmo, a přemýšlím, jakými slovy ho vyplnit. Poslední dobou mám sílu jen na to se ráno vykopat z postele, přežít školu, jít domů, dohnat spánek, a do noci se opět učit.
Taky jsem úplně přestala psát. Děsí mě, že se ta chuť už nevrátí, protože mi to chybí, jenže od začátku školy jako by se veškerá inspirace vytratila. Otevřu word, a prostě se zaseknu. Jako s psaním článků. Nemám nápady, nefotím, nedělám nic. Přežívám. Mohla bych dělat tolik věcí. Tolik plánů, ale žádná chtíč je uskutečnit.

Nenávidím dnešní dobu. Nenávidím všechno a všechny. Nenávidím svoji nenávist. Ano, o tom je dnešní doba. Nenávist. Je vidět všude. Příliš spěcháme, příliš se za vším honíme, na vše si stěžujeme, vše je špatně. Svět je dobrý, i život, jen lidé jsou to zlo.
Proč je v módě teď všechno nenávidět? Je fajn být co nejhubenější, být v depresi, kouřit, pít, brát drogy. Je to fajn, jsme mladí, to nás přece omlouvá. Ne, je to okolím. Dobou. I já už to pocítila. Začala jsem se nenávidět. Sebe, ale i své tělo. Nemám chuť jíst, protože si připadám tlustá. Proč nemůžu být jako ty holky v časopisech?

A proč od sebe všechny odháním? Proč, když samotné mi je jen hůř? Chci znát odpovědi.
Tenhle článek snad už nemůže být víc přeplněn depresí. Cítím se na nic a je mi líto, že to přenáším i na vás. Ale k tomuhle jsem si tohle místo stvořila. Potřebuju se vypsat. A vyspat taky.

Pozitivnější článek třeba příště.

Nechci už od sebe všechny odhánět, ale nejde to.

NOMINACE, Ronnie zodpovídá otázky

10. november 2013 at 21:22 | Ronnie |  OTHER
source: weheartit
Protože mě má milovaná Lee nominovala, tak nyní přicházím s trochu neobvyklým článkem. Netuším, proč se éra řetězáků opět vrací, ale proč ne? Takže mi prosím promiňte tento neobvyklý post. Nebudu nominovat nikoho dalšího, prostě kdo chce, vyplňte si ho :-) Ale pak mi určitě pošlete odkaz, chci vidět vaše odpovědi.

10 INFORMACÍ O RONNIE (random informace, mohou to být i úplné blbosti, které mě zrovna napadnou)
1. Od 9 let se věnuju chovu potkanů. Zbožňuju tyhle malé chytré bytosti.
2. Přehnaně pečuju o své vlasy. Je to asi tím, že letos se projevilo používání nekvalitní žehličky a vůbec časté žehlení vlasů, častého fénování, a to v podobě naprosto zničených vlasů a roztřepených konečků. Proto se je snažím všemi způsoby obnovit, a jsem za to schopná dát slušné sumy peněz.
3. Miluju Taissu Farmigu. Je neuvěřitelně krásná a ty její vlasy (a jsme zas u vlasů :D). Oblíbila jsem si ji díky American Horror Story.