September 2013

INSPIRATION for today - Simplicity

29. september 2013 at 0:59 | Ronnie. |  PICTURES
Jak jste si nejspíš všimli, opět jsem mírně pozměnila vzhled. Nic složitého, mám ráda jednoduchost, a už dávno jsem přestala usilovat o stejně složité designy jako jsem viděla na ostatních blozích. I když je pořád obdivuji. A dnešní ispiraci věnuji právě jednoduchosti. Volné svetry, malá tetování a fotky přírody. Je to roztomilé a vyzařuje to takovou čistotou. Alespoň tak bych to popsala já.Co vy a jednoduchost? Nosíte rády svetry? Chci si přečíst váš názor.


Ronnie.

Už mám dost toho stereotypu.

20. september 2013 at 20:22 | Ronnie. |  SNIPPETS OF MY LIFE
Na úvod zrcadlové. Omlouvám se za případné žaludeční potíže způsobené mým vzhledem :-)

Ahoj všichni,
je toho vlastně tolik k napsání, a zároveň skoro nic.

Utekly 3 týdny, a já si začínám uvědomovat, že zůstat v tomto městě bylo to nejhorší rozhodnutí v mém životě. Můj život se dá v podstatě shrnout jednou větou: Jdu do školy, přijdu ze školy, jsem na noťasu, popřípadě si čtu. And that's all. Jak vydržím ty 4 roky?

Ale abych nebyla jen negativní, tak i nějaké příjemné chvilky.
Jela jsem za Mary, ta mě provedla městem, ukázala mi školu, a opět jsme se hrozně nasmály. A ani déšť, který nám z vlasů udělal ovčí srst nám nezkazil den.
Hodiny češtiny se budou od prváku ubírat k literatuře, z čehož jsem nadšená. Konečně se s pomocí učitelky dokopu k přečtení těch knížek na dloouhém seznamu.
Angličtinářka dnes naznačila, že se budou kromě zájezdů do Švýcarska pořádat i zájezdy do Anglie, hurá. S E. jsme z toho byly úplně šílené. Tak doufám, že to je pravda.

A jak zvládáte návrat do školy vy? :-)


Ronnie.