my favourite music: Cher Lloyd, Want U Back

2. august 2013 at 14:25 | Ronnie. |  OTHER
CHER LLOYD
Tahle diva se na můj seznam poslouchaných interpretů dostala někdy v roce 2011. Dozvěděla jsem se o ní od jedné holčiny, a hned jsem musela všechny její videa shlédnout. Bohužel jsem si jako první poslechla 'Swagger Jagger', což mne trochu odradilo, ale jsem ráda, že jsem si poslechla i ostatní. A dokonce i 'SJ' mi už přirostla k srdci.


NĚCO MÁLO O CHER

Cher je známá svým barvitým a trochu šíleným stylem oblékání. Mnozí by to označili jako SWAG. Je britka, což je další důvod proč ji zbožňuji. Její přízvuk je prostě neodolatelný. Má celkem 21 tetování, a v roce 2011 se seznámila se svým nynějším přítelem Craigem, který je zároveň i její kadeřník. Proslavila se především vystupováním v britské pěvecké soutěží X-Factor (v roce 2010), kde skončila na 3. místě. Většina si asi tento ročník také pamatuje díky britské boy band skupině One Direction. Zkrátka, X-Factor přinesl světu nové hvězdy.

Cher a CraigVIDEOKLIP 'WANT U BACK'

Pro píseň 'Want U Back' byly natočeny 2 videoklipy. V prvním zveřejněném vystupuje společně s rapperem Astrem, v druhém již sama. V obou klipech je Cher naprosto dokonalá, no posuďte sami.

Líbil se vám článek? Chcete další?
Máte nápady na jiné články, které byste tu rádi viděli?
Dejte mi vědět, strašně ráda bych si přečetla Váš názor.
A má poslední otázka: Znáte Cher? Pokud ano, jaký je váš number one song?
 


Comments

1 vendy vendy | Web | 2. august 2013 at 15:32 | React

Je vtipný, jak v Anglii nebo v Americe, když jde někdo do SuperStar nebo do X-Factoru a do podobných soutěží, tak se proslaví, ale tady když tam někdo jde, tak se po tom, co to třeba vyhraje slehne zem. Jen o pár výjimkách jako Celeste Buckhingam, Ben Christovao Aneta Langerová je tak nějak slyšet, ale jinak o nikom moc nevim:D Ale třeba se mi to jen zdá, no:-D
Want U Back jsem dřív poslouchala hodně. A Cher je krásná!!!
Btw, nejmilejší komentář jsi mi napsala! :-D:-)))))))))
A skvělej design!

2 the lizz. the lizz. | Web | 2. august 2013 at 15:33 | React

Cher je skvělá naprosto boží uááá!!!!!! :D
Miluju její písničky:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.