June 2013

inspiration #007

30. june 2013 at 16:22 | Ronnie. |  PICTURES
Ahoj, jak se daří?

Prázdniny nám začaly, a hned je zima. Dneska jsme s rodinou udělali menší grilovačku, ale kromě jídla z toho žádný jiný požitek nebyl, protože jsem se klepala zimou. Chtěla jsem se potom jet na kole podívat na dražbu dřevěných soch (nesmějte se, v našem malém městě se nic neděje, a tak se vždycky chytnu jakékoliv příležitosti odtud vypadnout), ale studený vítr mé plány pohřbil:-D Ale ne úplně. Nakonec jsem jela autem, a ani jsem tam dlouho nepobyla. No a tak jsem skončila opět u noťasu a na tumblr.

Dnešní inspirace jsou vyloženě jen obrázky, které se mi opět nahromadily na weheartit.

a jaké počasí je u vás?:-)

ENJOY SUMMERTIME.


Ronnie.

my favourite music: Lucie Vondráčková, Zombie

29. june 2013 at 18:59 | Ronnie. |  OTHER
Má škála oblíbených hudebníků je dost široká. A i když miluju převážně americké a britské interprety, tak se mezi mými oblíbenci najdou i nějací čeští. A mezi ně patří Lucka Vondráčková.

Na Lucince jsem vyrůstala, a její hudba mne baví dodnes. Je to asi tím, že tatínek ji zbožňuje, takže jsem se poslouchání jejích písní prostě nevyhnula. Ale i když můj vkus na hudbu v poslední době zahnul spíš do rocku a takových tvrdších stylů, přepadne mě občas nálada na její popovky.


Její (nejnovější?) píseň mě teď chytla, a tak stlačuju neustále replay. Snad se vám taky zalíbí:-)


Ronnie.

končí to, uteklo to až příliš rychle

28. june 2013 at 11:49 | Ronnie. |  SNIPPETS OF MY LIFE
Tento článek mi slouží spíš k vypsání, takže to opravdu nemusíte číst:-)

Nevím přesně, jak bych měla začít. Je nás asi víc kdo je právě teď v devítce a chystá se začít další kapitolu svého školního života- střední.
Já na tom nejsem zas tak špatně, protože jsem na gymnáziu, a s větší částí mé třídy budu trávit další 4 roky. Jenže ta menší část obsahuje lidi, kteří mi budou ve třídě opravdu chybět.

Odchází mi moje dvě Mka, obě holčiny miluju, a rozhodně ve třídě budou chybět. Popravdě nevím jak to další rok zvládnu. Bez M, nevím. Jsme prakticky nerozlučné, kam šla jedna, šla i druhá. Ze školy už budu chodit sama. Při hodinách matiky mě nebude nikdo odtrhovat od soustředění (i když? soustředila jsem se někdy vůbec? :D). Při hodinách angličtiny už mi nikdo nebude převyprávět příběhy jinak než jsou. Už se nebudu smát každé blbosti. Už nebudeme sedět na topení a dávat pozor, aby nás nenachytal učitel biologie.

rozlučková.♥


Je toho tak strašně moc na vzpomínání, dlouhé 4 roky. Roky kdy jsem měla pocit, že jsem konečně žila. Nejlepší je, že naše hádky by se nejspíš daly spočítat pouze na prstech rukou a nohou. Dobře, pokud nepočítám hádky o jídlo:-D

Napsala bych toho snad i víc, ale není co. She's like my sister.

Možná ještě pár slov k mé bývalé třídě ze základky. Dneska jsem se dívala na fotky z akademie, které přidali na facebook. Moji bývalí spolužáci měli šerpy s nápisem absolovent. V tu chvíli jsem si vzpomněla na chvíli, kdy jsem jako 6letá holčička stála před školou a říkala si "Za 9 let budu tady taky takhle stát, budu velká." Kdo by tušil, že se za tu dobu všechno změní, a já se od své třídy tolik odcizím, protože přestoupím na gymnázium. Dneska jsem si přála tam stát s nimi. I přes všechny ty špatné vzpomínky, hádky, jsem tam chtěla s nimi stát, brečet, ale být i šťastná, že jsem dosáhla toho, čeho jsem před devíti lety chtěla.

Teď je ale otázkou, "Kdybych to chtěla změnit, opravdu bych radši zůstala na základce místo gymnázia?" Já nevím. Možná ano, možná ne. Každopádně, život jde dál, a já mám před sebou ještě tolik roků, tak proč se zaobírat tím, co by mohlo být, ale co bude. Každopádně toho, že jsem dnes nezašla za moji bývalou třídou mě bude mrzet. Ale kdo ví, jestli by mne viděli stejně rádi, jako já je.

Memories never die.


Ronnie.

Macro, world around my house

17. june 2013 at 18:58 | Ronnie. |  PHOTOBLOG
Ahojky, je krásně. I já se cítím skvěle. Asi to je tím sluníčkem:-)
Ve škole už se to pomaličku všechno uzavírá, a tak mi volného času přibývá. Co se týče mé nálady, tak občas mě přepadne menší depka, ale to jen ve škole. Jakmile dorazím do klidné části našeho malého (hnusnýho) městečka, začne mi být fajn. Jsem tam sama, bez lidí, kteří mi znepříjemňují dny.
Každopádně, jsem před chvílí přišla z takového menšího zkušebního focení, a nahrála jsem dnešní snímky. Sedla jsem si před branku, a zkoušela pořídit nějaké macro fotografie. Podle výsledků jsem zjistila, že se mám ještě co učit. No jo, s Ninou (i se mnou samozřejmě:-D) bude práce (aneb změnila jsem foťáčkovi jméno, a takhle to bude, doufám, nastálo)
Nebudu vás zdržovat kecama, na ně se můžete těšit v dalších dnech:-)
Užívejte si teplíčka!

A na závěr, fotka ze zákulisí:-DRonnie.

I miss you sun, so much.

4. june 2013 at 20:02 | Ronnie. |  SNIPPETS OF MY LIFE
povinně poslechnout. kdo už slyšel, má u mě plus. ten její hlas♥ dying. Queen Miley is back bitchezz.

Fakt si přeju konec školního roku. Tak strašně moc. Potřebuju už konečně vypnout a nepřemýšlet, jestli se další den něco píše, jestli mám všechny úkoly, nikdo nezkouší...
Chci ty blbý 2 měsíce plný sluníčka a čtení.
Ale zase. Co vám sem pak budu psát, když si nebudu moct na nic stěžovat?:-D Nikam se nechystám, takže články typu: "Itálie 2013" nebudou:(
Možná se ale dočkáte článku "Letní válení na zahradě 2013"
Ale mám v plánu se zlepšovat ve focení, a tak vás budu zahlcovat alespoň těmi fotografiemi.
Nevím co mě to popadlo za amok, když píšu takhle pošahaně, a to každou myšlenku, která se mi honí hlavou.
Dopisuju další kapitoly povídky. Čte to ještě někdo? :-D
Zahlcují mě myšlenky na září. M. mi odchází na obchodku, takže asi budu další 4 roky zase šedou myškou:-) To se mám na co těšit.
Test z matiky se nevyvedl, ajajaj, ale zatím mě to nijak netrápí. Ještě se bude psát jeden:-D
Bože, sama nenávidím články těchto typů, ale dneska se na víc nezmůžu.
Ještě, že se zítra neučíme.

Jo a myslím na všechny, které postihly povodně. Stay Strong♥
natural hair. nothing beautiful.

You all are beautiful! Don't let anyone to tell you're not. You are. I love you all. Keep believing in yourself.


Ronnie.

inspiration #006

1. june 2013 at 17:54 | Ronnie. |  PICTURES
To počasí je hrozný. Ale zase, na příští týden mám dost učení, potřebuji teď trošku máknout, tak mě to alespoň neláká jít ven. Každopádně tu dneska pro vás mám takovou letní inspiraci pro lepší náladu (měla jsem chuť vám sem dát samé depresivní fotky, ale mám vás ráda:-D)
zdroj:weheartit

Čtěte, pijte čaj a smějte se.


Ronnie.