It's too late.

12. may 2013 at 21:04 | Ronnie. |  OTHER
Tumblr_mfcm3zqqd91s100tvo1_500_large

Zvláštní jak každý den uteče rychlostí blesku a já pak jen ležím v posteli a v hlavě mám milion myšlenek o tom, že zítřek bude lepší. Jak lepší? Nejhorší je, že pořád spoléhám na to, že se jednoho dne probudím, a všechno bude jinak. Že budu bydlet v malém cihlovém domečku v Anglii, u postele mi bude ležet můj pes, a každý den po škole budu tančit na ulicích a bavit lidi. Dobrá, možná jsem se trochu nechala unést myšlenkami na perfektní život. Ale o to nejde. Každý den většinou promrhám sněním. Sedím doma a utápím se v knížkách a občas si říkám proč se něco takového nepřihodí i mně. A proč jednou pro vždy nezvednu ten svůj zadek a nezačnu pro své sny něco dělat?

Nejde to. Už mnohokrát jsem přemýšlela nad tím, proč ne, a důvodů je hned několik. Prvním je střední. Měla jsem v plánu vypadnout do většího města a tím odstartovat svoji cestu, jenže co se nestalo. Náhle nastal únor 2013, a já si uvědomila, že střední škola se zaměřením, kterému se chci věnovat není a tím pádem nemám páru kam jinam jít. A tím pádem jsem nucena strávit 4 roky v našem maloměstě na gymnáziu, a potýkat se s lidmi, jejichž životní úspěch bylo dokončení základní školy.


Dobře, nejspíš si teď říkáte, že jsem naivní, a že si za pár let uvědomím, že by to stejnak nikam nevedlo a všechno bylo zbytečné. A víte co? Asi máte pravdu. Jenže já jsem snílek, a toho je velice těžké zasvětit do reality. Měla jsem přání- začít odznova a své zbývající 3 roky do oficiální dospělosti začít jinde. S jinými lidmi. V jiném prostředí. A s nadějí.

Bylo mi to odepřeno. Takže teď se akorát sama sebe ptám- Kdy se mi naskytne další možnost změnit svůj stereotypní život, kterého mám po těch 15 letech tak akorát dost? Kdy konečně budu mít šanci začít znovu?
 


Comments

1 Tess Tess | Web | 12. may 2013 at 21:41 | React

Nikdy není moc pozdě. Teoreticky, když budeš chtít a vaši ti to dovolí, můžeš přestoupit na jinou školu.:) Hlavně se svýho snu nevzdávej! To by bylo to nejhorší co by jsi mohla udělat! Věřím, že se ti to jednoho dne vyplní. Ale musíš si stát pořád za tím! Stay Strong!

2 Lee Lee | Web | 17. may 2013 at 16:51 | React

Každý má chuť zažít znova. Já žiju už 18 let a pokud to nebude stejné tak mám pocit, že jsme na to stejně.  Jak napsala tess Stay strong! protože to je nejlepší heslo. Nidky není pozdě na to změnit svůj život :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.