Ich bin gesund? Ja, ja richtig

21. april 2013 at 20:58 | Ronnie. |  SNIPPETS OF MY LIFE
Ahoj, takže se vám ozývám opět se shrnutím dalšího týdne mého nudného života. Nadpis ignorujte, mám svoji neměckou chvilku a musím se vypsat, dokud mám jakž takž dobrou náladu (že by to bylo tou tunou dobrého jídla po týdnu diety? Maybe)

Minulý víkend byl celý takový chaotický. V sobotu jsem měla v plánu vyrazit na brusle, ale jelikož jsem byla zaúkolována (divné slovo), tak jsem se nikam nedostala a poslouchala starý písničky od Tokio Hotel se starým Biloušovým hárem♥. Od tatínka jsem také měla za úkol jít na přednášku o historii našeho města, kvůli jediný pitomý knize jako dárek, za to, že jste tam hodinu seděli a poslouchali věci, které jsou napsané v té knize. Tak to popsala babička, jelikož já jsem tam (díky bohu) nemusela. Když jsem přišla domů, mohla jsem jít konečně ven, jenže jsme si nechali dovést pizzu, takže asi tušíte, jak to dopadlo.

V neděli jsem ale konečně vypadla ven. Málem bych nešla, ale díky Mary, která mě donutila jsem šla. Na té malé cyklostezce, kde na nás každý čuměl jsme strávily asi hodinu, a pak by to nebyla Mary, kdyby ji nenapadlo, že si ještě dáme megadlouhou procházku ke skalkám. Jelikož jsem ale měla celkem chuť, tak jsme šly. Ovšem v půlce cesty mě ta chuť úplně přešla, a narozdíl od mé kamarádky jsem byla totálně dead. Ale alespoň jsem vychodila všechno co jsem snědla minulý den:D

černobílá vypadá líp..kecám, hnusná je furt. snad jsem vám mým výrazem nespustila dávicí reflex. pokud ano omlouvám se..no prostě chilling with no makeup on na skalce jednou takhle v neděli.

Pondělí proběhlo podivně v pohodě, psali jsem test z bižule (za 1, hehe) a z fyziky jsme nepsali, super. Přišla jsem domů, a najednou na mě dolehlo všechno to vyčerpání a usnula jsem. Vzbudila jsem se s bolestí hlavy a nechutí ke všemu, a to mě pronásledovalo celý zbytek týdne. K mému štěstí si musím dopsat látku pouze ze dvou sešitů, jinak prý nikde nic zvláštního nedělali, což mi přišlo na naši školu divný, ale fajn.

Článek byl jistě strašně zajímavý a každýho to určitě strašně zajímá, tak se mějte a běhejte jen po travičce zelené.

Ronnie.
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.