January 2013

The worst month.

12. january 2013 at 20:31 | Ronnie. |  SNIPPETS OF MY LIFE


Ahojky, píšu jen tak narychlo, protože mám ještě spoustu učení. Zkrátka- do konce ledna nečekejte nějaký nával článků, a jestli se nějaký objeví, tak bude pravděpodobně přednastavený. Proč? Jelikož je leden, já jsem v devítce a abych se dostala na slušnou střední (na gymplu se mi fakt zůstavat nechce!), tak hodně záleží na známkách. Prostě se každou volnou chvíli učím nebo dospávám, protože jsem většinou vzhůru dlouho do noci. Ovšem jakmile mi skončí tohle učení, můžete se těšit na nějaké lepší a promakanější články. Jinak vás poprosím, držte mi palečky v pondělí, protože to bude masakr. Čtvrtletka z matiky a plno zkoušení. No, snad to všechno přežiju v klidu.

Nicméně, abych nebyla jen negativní, tak jsem si nedávno udělala zase radost, a pořídila si krásný svetr a nové botky.
No, už nevím co bych vám ještě mohla sdělit. Doufám, že se nezlobíte za mojí neaktivitu a že tenhle měsíc skončí co nejdřív.R.

Uhni 2012, jsem na řadě. S láskou, nový rok 2013

1. january 2013 at 0:00 | Ronnie. |  SNIPPETS OF MY LIFE
ano, ten trapný název prostě takový být musí.


Ahojky, tak vám tu tak sedím, do půlnoci zbývá pár minut, z televize se ozývá píseň Michala Davida Každý mi tě lásko závidí a já přemýšlím, co vám napsat. Ráda bych napsala, že tento rok pro mě dost znamenal, ale nechci se přetvařovat. Ale jo, fajn rok to byl. Nevím ale, jak bych to shrnula. Tak se o to alespoň pokusím.

Snažím se z hlavy vyvrtat co nejvíc krásných vzpomínek na rok 2012, ale zatím se mi hlavou honí jen myšlenky, jaký bude rok 2013. Každopádně jsem poznala spoustu skvělých lidí, ztratila důlažitou osobu (ale vyrovnala se s tím, naštěstí) a zažila hodně nádherných akcí.

Momentálně si vybavuju akorát koncert Koblížků a Rybiček 48, naše "skvělá" akademie, spaní u M. a plno zážitků ze školních lavic (joo, v tý úplně poslednííí M&V♥).

Tak jo, shrnutí mi nejde, ale nemůžu za to. S mamčou máme v sobě skoro celý šampaňský, a tak jsou vzpomínky mlhavé. A mé momentální pocity? Přemýšlím, zda si dát nějaké předsevzetí nebo ne. Každopádně jsem šťastná, protože se mi po dlouhé době stalo, že mě chytla nálada si něco namalovat. Po opravdu DLOUHÉ době. Další po dlouhé době skvělá informace. Celý rok jsem měla na to, abych si to ujasnila a je to tak- MILUJU SVÉ VLASY. Co jste čekali? Tak jo, radši nic:D ano, to, že konečně mám ráda své vlasy je velmi důležitá informace.

A mé plány do budoucnosti? Začít se alespoň trochu věnovat sportu, celý leden makat ve škole na 100%, úspěšně dodělat ročníkovou práci, dobře si vybrat střední školu a konečně zaplnit svojí novou véélikánskou skříň:D


Na závěr vám, mým skvělým návštěvníkům děkuji za každou sekundu, co jste strávili na mém blogu a přeju hodně štěstí v novém roce 2013. (a hlavně si dejte na nový rok čočku, tatínkova tradice, kterou musím splňovat. I když nerada:D)


miluju vás kočičáci