December 2012

One day before Christmas, but where's my christmas mood?

23. december 2012 at 15:14 | Ronnie. |  SNIPPETS OF MY LIFE
Tumblr_mfak6qhaou1rf6quao1_500_large

Bylo by ode mě hnusný se vám neozvat. Přes týden jsem psala snad 3 články, jenže všechny skončily v rozepsaných. Joo, když člověk neví o čem psát, tak je to pak těžký. Aby měl článek vůbec nějaký smysl, tak vám zde shrnu jak jsem přežila ten poslední týden před dlouho očekávanými prázdninami.

V pondělí, jak je to v naší třídě zvykem, začali všichni vyšilovat kvůli vánoční akademii, která se konala v pátek. To jsme prostě my. Všechno dělat na poslední chvíli. Jsem typ, co se nezapojuje, ale když je nejhůř, tak pomůže. Nenávidím to na sobě. V pondělí se tedy většina lidí učila, ale malá skupinka pracovala na akademii. Ach, jak já jim záviděla.

Úterý. Co říct? Hned první hodinu nám učitel fyziky oznámil, že nám chtěl dát písemku, ale že to nechá po prázdninách. Docela se mi ulevilo, ale už se vidím, jak poslední víkend šílím a nic nestíhám. Budu se muset snažit dokopat k tomu, abych se přes prázdniny alespoň věnovala ročníkovce když ne učení. Zpět ke událostem. Ve třídě nás zůstalo asi 8, takže celkem máálo. Arghfgh, nenávidim, když nás učitelé nutí sedat si dopředu. miluju svoje místo úúplně vzadu! Trochu jsem se taky bála němčiny, aby učitelka nezkoušela, ale nakonec nás nechala si dělat pracák, a po 5 minutách odešla a už se nevrátila. Asi ji to s náma nebavilo:D Potom taky děják. Měla jsem dopisovat test, sice jsem měla tahák (pšššt:D) ale stejnak jsem se toho obávala. Nakonec jsem z toho ale taky vyvázla. Supeeer.

A konečně nastala moje milovaná středa, kterou jsem strávila v kině. Byla generálka na akademii, takže jsem tam jenom seděla a čekala na pizzu. Nikdo od rána nejedl, takže jsme společně stepovali hlady. Vzala jsem ještě noťas, ale zapomněla jsem přinýst i flashku, abych dala M. film. Chudák, tak strašně se na to těšila:D Alespoň jsme natočily nějaké videa, vyfotily se v zrcadle a utíkaly domů.

zmiňované fotky z kina.


Čtvrtek, hmm, nic zajímavého. Přežila jsem ho jen tak tak, nehorázná nuda. Kromě matiky. Natáčely jsme s M. video (opět). Trošku nahlas jsme mluvily. Ale stejnak jde v tom videu nejvíc slyšet výklad učitelky:D Celá třída zabraná do látky a my se tam tlemíme. No problem. Docela jsem se divila, že nás učitelka nechala na pokoji. Asi už je jí jedno, jestli dáváme pozor nebo ne. Blbý jsme, a blbý na matiku prostě zůstaneme.

A pozor, pátek. Náš takzvaný den D. Chtěla jsem být v kině už v sedm, ale nebyla jsem schopná vstát, takže jsem byla přesně v osm. Všichni byli nervózní, a měli být proč. Byla to hrůza. Když jsme měli pouštět hudbu nebo video, tak nám nešla elektrika, takže naši úžasní moderátoři museli improvizovat. Zkrátka paráda:D ale všichni jsme na sebe pyšní, už jen proto, že jsme ten den přežili. Hurá, ale já se tak těšila, že se s vámi potkám v pekle zlatíčka ale, něco mi přece jen udělalo radost. Od M. jsem dostala úžasný dvojitý prstýnek, a od S. (pozor, někdo jiný než M. konečněěě:D) náušnice. Jsem z nich nadšená.

No a momentálně se rozvaluju v obýváku vedle nemocné ségry, která ale ani když je nemocná nezavře pusu a poslouchám music- my drug. Achjooo. Myslela jsem, že se ta vánoční nálada dostaví, ale pořád ne. Asi už mě to fakt nebaví. Před chvílí jsem byla s mamkou na chvíli venku, a už mám nos jak Kdovíci. Grinch Grinch Griiiinch.
Grrrr, nefunguje Weheartit. Sakra. Alespoň mi tu ale běží Sám Doma.


Sometimes it's fine.

14. december 2012 at 21:30 | Ronnie. |  SNIPPETS OF MY LIFE
8140_445897762115911_543218838_n_large

Ahojky, vážně v tomto období ztrácím nápady na články. Řekla jsem si, že bych někdy zašla někam fotit, jenže není stativ, a mé malé sedmileté sestřičce nechci zrovna do ruky strkat tátovu zrcadlovku. Takže to asi zbyde na můj skromný kompakt. Ještě uvidím. Přeci jen, pěkné fotky jdou vyfotit i s kompaktem.

A jinak jak žijete? Jak jsem psala, tento týden by měl být pohodička, a taky byl! I když nezačal zrovna pěkně, tak ty ostatní dny byly v pohodě.

když ho ksichty nenaučí rodiče, tak jeho skvělá sestřenka, #mylove

Včera byl u nás na škole den otevřených dveří, a musím říct: páni, takhle dobře jsme se teda dlouho nepobavili. Bylo fakt skvělý. I když přišlo strašně málo lidí, nasmáli jsme se dost. Nejdřív byla strašná nuda, ale pak někdo zmínil, že si objednáme pizzu, a mohli jsme se uřvat, kdo chce jakou:D Ale vyskytl se háček- nenašla jsem peněženku a když jsme volali do pizzerky, tak to nebrali, smůla. Ale tak, peněženka se našla, a pro pizzu nám skočil kámoš. Páťo.. díky.:) No, jídla jsme se dočkali asi tak po hodině, a pak jsme šly s M. běhat bosé do sněhu. Já to vydržela asi 10 sekund a pak jsem zalezla zase do školy, a M. úplně pohoda, si tam vykračovala. Celkem úleva, alespoň jsme necítily ty bolavý nohy:D Pak asi po 3 hodinách konečně přišla alespoň jedna rodina, a pak zas nic. Nakonec jsme teda našli zábavu u svíček. Magoři, jsme byli úplně vyplácaný z toho, že když přejedu prstem po zapálené svíčce, že to nebolí. No nás nepochopíte. Jo, tuhle malou partu jsem si konečně oblíbila. Jinak o víkendu se bude slaviiit, hurá :D

-takhle jsem dneska mrzla na nákupech. Lituju, že jsem si udělala drdol, protože mě nemělo co hřát uši.

Zítra jdu na oslavu strejdovi a večer s M. na Koblížky a Rybičky 48! Věřili byste tomu? Oni budou hrát u nás! V tom hnusným kině, ve kterým se už nic nepromítá:D No šílenost, ale těším se. Sice je nějak extra neposlouchám, ale po dlouhý době se bude pořádat něco jinýho než zábava pro důchodce:D
Dneska jsem taky byla dokupovat dárky. Tátovi jsem koupila nějaký sprcháč a deodorantem (fakt nevím co mu kupovat už), a kamarádkám krásný náušnice. Musela jsem se překonat, abych si je nenechala:D
Taky mě nehorázně štve, že mám milion přátel začínájích na M.! Psala jsem tu totiž už asi tak o pěti M. :D:D skvělý. Nemám psací náladu, ale zase nemám inspiraci na jiný článek, ale ozvat jsem se prostě musela.


Nový život 6.část

9. december 2012 at 19:37 | Ronnie. |  Nový život
Stydím se. Týden nic nenapsat. Každopádně, čeká mě celkem fajn týden, tak budu mít plno času a články by měly být častěji. Co se týče povídky, tak jsem se konečně dopracovala k momentu, do kterého jsem tuto povídku chtěla dotáhnout, a už se to jen poveze:) Užijte si další část.

Tumblr_m788evrmjf1r5g9rso1_500_large

Celý svět se najednou zastavil. Byla jsem tam akorát já a ta nesnesitelná bolest, která se drala ze srdce a pohlcovala celé mé tělo. Byl to nesnesitelný pocit. Nemohla jsem uvěřit tomu, co jsem právě slyšela.

Snad mám kam jít do tmy, doufám, že neodcházíš, já už vím, že ty jsi to jediný, co mám, mám, mám.

1. december 2012 at 20:47 | Ronnie. |  SNIPPETS OF MY LIFE

Ahojte, taky vám dělá problém vymyslet nadpis? Nenávidím to! :D A jak se vám podařilo přežít týden? Já musím hrdě prohlásit, že to celkem ušlo. Ve čtvrtek byly třídní schůzky. Oproti těm minulým jsem ale byla letos celkem nervózní. Ani nevím proč. Nakonec to dopadlo líp než minule. Mamka naštěstí měla hlad, tak moc učitelů neoběhla:D Ještě že tak. Co se týče středy, tak jsem zjistila parádní věc- vzala jsem si notebook, a protože u nás je připojení k internetu nějaký pošahaný, nejdřív musíte říct učiteli, aby vám ten noťas povolil či co, ale mně to šlo hned. Já z toho byla úplně vedle, chudák M. Joo, dávaly jsme si to opřený o topení na chodbě, a smály se tomu, jak je Lazy Town tak stupidní pohádka. Sledovali jste to někdy někdo? :D

Jinak dneska jsem se po dlouhé době vydala s rodinou na nákupy, a KONEČNĚ jsem sehnala bundu. Potom ještě obyč. bílý tílko, skvělý kafe a jelo se domů. Teď už sehnat zase nějaký nový svetr, letos jsem na ně nějak ujetá.


joo, skvělá kvalita, vím, vím.

Tak tu konečně máme prosinec co? Hrůza, vždyť ještě nemám ani jeden dárek! Co kupujete rodičům vy? Já jsem v těhle věcech naprosto neschopná. Jinak co se týče sněhu, za oknem vypadá pěkně, ale když jdete ráno do školy a ti malí parchanti ho házejí po vašich upravených vlasech (a někteří si dovolí klidně i do obličeje), grrrr no vraždila bych! Díkybohu za to automatický ukládání článků, protože se mi seká prohlížeč a prostě se vypne, tak pak jen najedu do rozepsaných a článek tam je, hurá.

Jinak se snažím dokopat k tomu, abych pro vás zas udělala nějaký pořádný článek a začínám přemýšlet, že se tu objeví i nová rubrika, uvidíme.