19.5. Tak do toho! Vy*er se na mě, ale mně už to fakt neužírá!

19. may 2012 at 20:06 | Ronnie. |  SNIPPETS OF MY LIFE
Tak do toho! Vy*er se na mě, ale mně už to fakt neužírá!

Fajn, kdysi dávno když jsem byla nešťastná z toho, že ten dotyčný člověk byl s někým jiným a na mně si ani nevzpoměl, tak on tomu říkal žárlivost. Není to žárlivost. Já to totiž tušila. Že mě jednoho krásného dne pošleš do háje. Pomalu se to všechno hroutilo. Nebylo už čemu se smát, protože já jsem neexistovala. Při loučení už to nebylo obejmutí, ale jen pouhý "čau" a ještě s takovým tím znechuceným tónem. Měla jsem toho dost. Nechala jsem tě. Jestli pro tebe to přátelství něco vůbec znamelo, mohlo se to napravit. Jenže ti to bylo jedno. Fajn, jsem ráda že teď máš konečně co chceš..

Tumblr_m42zl8not61rsm53yo1_500_large

Fajn, tak jsem se zase vyzpovídala. Stručně řečeno, jde o zhroucené přátelství. Nebudu to teď tady vysvětlovat, protože to už je za mnou, a já jsem se jen potřebovala z toho vypsat.

Tak, máme tu sobotu. Včera ve škole jsem zas přežívala s mojí úžasnou M. a pak teda ještě domlouvání s Den. na středu. Pojedeme si koupit šaty a botky. Juhů. Pojede nás teda víc než jsem předpokládala, ale to nevadí. Hlavně ať nebudu odstrkována a budu v pohodě:) Já se nenechám. Problém bude ale s finanční podporou. Asi budu muset hodit psí očka na maminku. Moc dobře ví, že já po ní nikdy peníze nechtěla (když nepočítám peníze na učebnice atd..) tak by mohla pro jednou přimhouřit očka:))

Jinak by mi každým dnem měla přijít kosmetika. Objednala jsem si gel na obočí, po kterém už prahnu asi měsíc tak konečně bude můj. Pak něco na mojí problematickou pleť a ozdobný laky na nehty.

No, a mám problém se rozhodnout na ročníkovku. Jako téma jsem si vybrala focení, konkrétně makrofotografie. Ale zjišťuju, že na to asi nemám. Já nevim. Je to dost složitý, tak ještě budu na tom muset zapracovat:) Uf, nechce se mi, ale musím. Dneska vám sem ještě dám některý moje pokusy o makro a uvidím jaké budou vaše reakce. Nechce se mi totiž pouštět do něčeho, na co ani nemám takže abych to včas změnila;)


Já ho chci

No není úžasnej? Večer se tu objeví inspirace a možná i nějaká ta povídka, tak se máte na co těšit, snad. Otázky mi pište do rubriky Ask me a až jich bude dost, tak udělám videoodpověď.

pa.
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.