21.5. No time, no articles! Sorry.

21. may 2012 at 21:50 | Ronnie. |  SNIPPETS OF MY LIFE

Tecza%2520kr%25c3%25b3lik_large
Jak jste se dneska měli? Já vim, seru vás. Včera jsem vám toho naslibovala a nakonec z toho bylo nic. Já vim, moc se ale omlouvám! Měla jsem to v plánu! Nic jsem si nevymyslela. První část povídky už mám skoro hotovou a inspirací mám taky dost:) Hned jak bude čas, tak vás tím zaplavím. Jsem to prostě já no. Někdy ten čas mám, a někdy ne.

Dneska jsem měla fakt zase plno. Přišla jsem ze školy a už jsem letěla do města. Když jsem přišla, tak hned úkoly a učení. Fuu (nemám to ráda ale teď se to hodí)

No dneska to bylo ale fajnový. Teda kromě dvou hodin fyziky. No umírala jsem. Ale fakt, kdyby jste mě viděli, tak nevim no. Jinak mi dnes přišla kosmetika, ale už neměli gel na obočí. Já se ho snad nikdy nedočkám. Ale zejtra už vyzkouším ten můj nový přípravek na problematickou pleť. Dneska jsem navíc ještě musela z rodičů vytáhnout penízky na vodu. Jó, pojedeme. Těším se, strašně moc! Naposledy jsem byla tak, no už nevím takže supér, pojedem se! A ve středu hurá s pindama na nákupy. Jak jsem vám sem už tuším psala, pojedu si koupit šaty a boty, takže se vám potom pochlubím. Snad bude čím se chlubit. Jo a dneska ve městě jsem si zkoušela ty boty, na který jsem měla zálusk, ale když jsem si je líp prohlídla, tak teda fakt ne. No, snad si ve středu vyberu.
pa.
 


Comments

1 Mel Mel | Web | 23. may 2012 at 19:28 | React

streda je dnes, tak dúfam že si si vybrala, daj fotky :) ja tiež pištím za nákupmi, ale vecí mám dosť a peňazí sa nedočkám ak si nezarobím.. takže som sa rozhodla prihlásiť sa na brigádu, kde dostanem asi tak 56 eur mesačne, to teda nieje veľa vôbec! :D ale tak určite by mi to nejako pomohlo..:) už len 20 eur mi stačí takže toto problém nebude ani veľa neminiem..:) a možno si zarobím aj vácej no.. kiež by..:DD

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.