May 2012

27.5. Dávám nahoru, hlavu nahoru dávám

27. may 2012 at 21:14 | Ronnie. |  SNIPPETS OF MY LIFE
Tumblr_m2n1dpahhz1r5dgp2o1_500_large

Né tyvole, Ronnie se prostě nezačne učit. Grr, však já na to jednou doplatím. No, tak teda repríza tohoto týdne ano?

Středa. Tak měli jsme volno, asi kvůli maturitám a tak jsem se domluvila s holkama, že pojedeme na nákupy a uděláme si fajn den. Tak jsem si koupila pruhovaný šaty a černý botky. Jsou fájnový. Už se těším až si je obléknu úúh. Nejspíš zejtra vám sem hodím foto. Potom jsme ještě zašly na čínu a jelo se domů. Doma šaty i boty úspěšně prošly maminčinou, no spíš tatínkovou kontrolou;) Tak super.

V pátek jsme jeli na vodu. Áách, jak ráda jsem zas po dlouhý době byla na vodě. Sice M. furt kritizovala můj způsob pádlování. Pche, ať si zkusí pádlovat vzadu:D Na konci cesty jsem byla celá mokrá, a v tom jsem jako měla ještě jít do školy na oběd a s M. pro klíče. Tak jsme se na to vykašlaly a šly domů. Pohodá.

Sobotu jsem prolenošila v postýlce hůů, a dnes má tatínek krásných 40. Všechno nejlepší:) Oslavu plánujeme na červen, tak to zas bude příležitost aby nějaká kapka alkoholu skončila v mých ústech. Miluju vás.

pa.

21.5. No time, no articles! Sorry.

21. may 2012 at 21:50 | Ronnie. |  SNIPPETS OF MY LIFE

Tecza%2520kr%25c3%25b3lik_large
Jak jste se dneska měli? Já vim, seru vás. Včera jsem vám toho naslibovala a nakonec z toho bylo nic. Já vim, moc se ale omlouvám! Měla jsem to v plánu! Nic jsem si nevymyslela. První část povídky už mám skoro hotovou a inspirací mám taky dost:) Hned jak bude čas, tak vás tím zaplavím. Jsem to prostě já no. Někdy ten čas mám, a někdy ne.

Dneska jsem měla fakt zase plno. Přišla jsem ze školy a už jsem letěla do města. Když jsem přišla, tak hned úkoly a učení. Fuu (nemám to ráda ale teď se to hodí)

No dneska to bylo ale fajnový. Teda kromě dvou hodin fyziky. No umírala jsem. Ale fakt, kdyby jste mě viděli, tak nevim no. Jinak mi dnes přišla kosmetika, ale už neměli gel na obočí. Já se ho snad nikdy nedočkám. Ale zejtra už vyzkouším ten můj nový přípravek na problematickou pleť. Dneska jsem navíc ještě musela z rodičů vytáhnout penízky na vodu. Jó, pojedeme. Těším se, strašně moc! Naposledy jsem byla tak, no už nevím takže supér, pojedem se! A ve středu hurá s pindama na nákupy. Jak jsem vám sem už tuším psala, pojedu si koupit šaty a boty, takže se vám potom pochlubím. Snad bude čím se chlubit. Jo a dneska ve městě jsem si zkoušela ty boty, na který jsem měla zálusk, ale když jsem si je líp prohlídla, tak teda fakt ne. No, snad si ve středu vyberu.
pa.

19.5. Tak do toho! Vy*er se na mě, ale mně už to fakt neužírá!

19. may 2012 at 20:06 | Ronnie. |  SNIPPETS OF MY LIFE
Tak do toho! Vy*er se na mě, ale mně už to fakt neužírá!

Fajn, kdysi dávno když jsem byla nešťastná z toho, že ten dotyčný člověk byl s někým jiným a na mně si ani nevzpoměl, tak on tomu říkal žárlivost. Není to žárlivost. Já to totiž tušila. Že mě jednoho krásného dne pošleš do háje. Pomalu se to všechno hroutilo. Nebylo už čemu se smát, protože já jsem neexistovala. Při loučení už to nebylo obejmutí, ale jen pouhý "čau" a ještě s takovým tím znechuceným tónem. Měla jsem toho dost. Nechala jsem tě. Jestli pro tebe to přátelství něco vůbec znamelo, mohlo se to napravit. Jenže ti to bylo jedno. Fajn, jsem ráda že teď máš konečně co chceš..

Tumblr_m42zl8not61rsm53yo1_500_large

Fajn, tak jsem se zase vyzpovídala. Stručně řečeno, jde o zhroucené přátelství. Nebudu to teď tady vysvětlovat, protože to už je za mnou, a já jsem se jen potřebovala z toho vypsat.

Tak, máme tu sobotu. Včera ve škole jsem zas přežívala s mojí úžasnou M. a pak teda ještě domlouvání s Den. na středu. Pojedeme si koupit šaty a botky. Juhů. Pojede nás teda víc než jsem předpokládala, ale to nevadí. Hlavně ať nebudu odstrkována a budu v pohodě:) Já se nenechám. Problém bude ale s finanční podporou. Asi budu muset hodit psí očka na maminku. Moc dobře ví, že já po ní nikdy peníze nechtěla (když nepočítám peníze na učebnice atd..) tak by mohla pro jednou přimhouřit očka:))

Jinak by mi každým dnem měla přijít kosmetika. Objednala jsem si gel na obočí, po kterém už prahnu asi měsíc tak konečně bude můj. Pak něco na mojí problematickou pleť a ozdobný laky na nehty.

No, a mám problém se rozhodnout na ročníkovku. Jako téma jsem si vybrala focení, konkrétně makrofotografie. Ale zjišťuju, že na to asi nemám. Já nevim. Je to dost složitý, tak ještě budu na tom muset zapracovat:) Uf, nechce se mi, ale musím. Dneska vám sem ještě dám některý moje pokusy o makro a uvidím jaké budou vaše reakce. Nechce se mi totiž pouštět do něčeho, na co ani nemám takže abych to včas změnila;)

14.5. Stoupnout si před zrcadlo a říct si "Jsem krásná!"

14. may 2012 at 19:14 | Ronnie. |  SNIPPETS OF MY LIFE
Hipster-dipster-11_large

Omlouvá se, že zase píšu po dlouhé době ale je toho nějak moc. Blíží se mi devátá třída a já samozřejmě už hledám školu, teď ještě ty problémy s mýma blízkejma, známkama:(, ročníkovka a ke všemu tomu - já! Někdy mi připadá, že největší problém mám se sebou. No, mám depku. Snědla jsem si nutellu:(:D. Budu muset hodit pssí očka a snad něco bude. Další můj problém je nedostatek oblečení. Hlavní co potřebuju, jsou nějaké šaty. Anoo, začnu nosit šaty:D ale nějaký pěkný. Nemám přesnou představu ale aby šly dohromady s koženou bundičkou, kterou taky sháním:) A jako poslední jsou boty na podpatku. Stačily by mi ty normální černé, jednoduché ke všemu. U nás zrovna takové mají. Já se jednou naštvu a prostě si je koupím:D.

Tumblr_m3gp1h7vho1qlbafqo1_500_large

Tumblr_lwauk8khxe1r8uhx8o1_500_large
Prostě nějakou takovou bundičku. Viděl jste jí někdo někde?:) Budu ráda za rady a tipy;)