Možná to tak bude lepší.

6. april 2012 at 21:21 | Ronnie. |  SNIPPETS OF MY LIFE

Já opravdu nevím. Jestli jsem úplně blbá, nebo se tomu prostě neubráním. Opravdu mi záleží na tom, co si o mně lidi myslí a to mě totálně ničí. Snažím se tomu bránit ale je to marný. Vždycky mi bude rvát srdce, když mě někdo nebude moct vystát. Přestanu s tím. Začnu na všechny srát a konečně začnu žít! Proč?! Proč to nejde? Proč vždycky začnu mít ten pocit že jsem zbytečná. I když poslední dobou se to lepší. Fakt už začínám všechny ignorovat a jen se tomu smát. Konečně žiju!

Už mně fakt unavuje, jak všichni kolem mě musí bejt dokonalí, a ve všem nejlepší. Možná jsem divná, možná jo, ale já tu potřebu nemám. Dělám to, co mě baví. Nepotřebuju mít značkový hadry, perfektní známky a ve všem vynikat. Perfektní známky bych sice potřebovala ale smůla lidi! Já nejsem dokonalá! Něco mi jde, a něco ne! Každopádně, já nejsem k ničemu! I já chci něco dokázat, a bejt v něčem dobrá. Hold mi jen trvá než zjistím co mi jde!

Jeden blízký člověk mě donutil k zamyšlení. Jsem za to ráda. Ještě dneska jsem se přemohla, a ozvala se člověku, kterým jsem dlouhou dobu pohrdala. Možná jsem prostě měla strach. Strach, že si nebudeme rozumět, že to bude divný a mnoho dalších pochybností! Teď už jen doufám, že se mi ozve a začneme od začátku. Kurva měla bych se konečně začít trochu chovat a né všechno brát s humorem. Je fajn se smát, ale občas bych měla brát život trochu vážně! Fakt už.....
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.