Možná to tak bude lepší.

6. april 2012 at 21:21 | Ronnie. |  SNIPPETS OF MY LIFE

Já opravdu nevím. Jestli jsem úplně blbá, nebo se tomu prostě neubráním. Opravdu mi záleží na tom, co si o mně lidi myslí a to mě totálně ničí. Snažím se tomu bránit ale je to marný. Vždycky mi bude rvát srdce, když mě někdo nebude moct vystát. Přestanu s tím. Začnu na všechny srát a konečně začnu žít! Proč?! Proč to nejde? Proč vždycky začnu mít ten pocit že jsem zbytečná. I když poslední dobou se to lepší. Fakt už začínám všechny ignorovat a jen se tomu smát. Konečně žiju!

Už mně fakt unavuje, jak všichni kolem mě musí bejt dokonalí, a ve všem nejlepší. Možná jsem divná, možná jo, ale já tu potřebu nemám. Dělám to, co mě baví. Nepotřebuju mít značkový hadry, perfektní známky a ve všem vynikat. Perfektní známky bych sice potřebovala ale smůla lidi! Já nejsem dokonalá! Něco mi jde, a něco ne! Každopádně, já nejsem k ničemu! I já chci něco dokázat, a bejt v něčem dobrá. Hold mi jen trvá než zjistím co mi jde!

Jeden blízký člověk mě donutil k zamyšlení. Jsem za to ráda. Ještě dneska jsem se přemohla, a ozvala se člověku, kterým jsem dlouhou dobu pohrdala. Možná jsem prostě měla strach. Strach, že si nebudeme rozumět, že to bude divný a mnoho dalších pochybností! Teď už jen doufám, že se mi ozve a začneme od začátku. Kurva měla bych se konečně začít trochu chovat a né všechno brát s humorem. Je fajn se smát, ale občas bych měla brát život trochu vážně! Fakt už.....
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement