Je super se na chvíli zase cítit příjemně.

29. april 2012 at 21:16 | Ronnie. |  SNIPPETS OF MY LIFE
Tumblr_la9x8vvkwl1qbv4sdo1_500_large
Ahoj, tak já žiju, a po dlouhý době zase i ráda:)

Ale bez starostí se tenhle týden taky neobešel. Bylo mi řečeno, že se chovám jaksi dětinsky. Já se tomu jen začala smát a měla chuť říct: Jsem dítě, a užívám si. Nejvíc mě na tom ale sere to, že si všichni myslí jak jsou strašně dospělí a jsem to dítě. Zas všechno jen já. Hm, tak to mají smůlu. Né vždycky to jsem já, kdo se chová jako kdyby neměl jazyk. Jo, občas bych se nejraději zfackovala za některé moje poznámky, ale ani oni nejsou bez chybičky.

♥. Miluju je, i tu písničku!

Jak už dávno vím, můžu se spolehnout jen na sebe. Lidi se mění, i já. Ale pořád jsem to já. Na nich to není poznat. Chovají se jinak, vypadají jinak a mnohdy se chovají hůř. Myslí si jak jsou úžasní ale je to jen maska. Maska, kterou nehodlají sundat a dál se chovají jako totální debilové. Já sebe prostě miluju. Naučila jsem se to ano. Posledních pár měsíců jsem na sobě viděla jen chyby. Teď už ne. Miluju svoje vlasy, oči, pleť i břicho. Jsem to prostě já, tak bláznivá, dětinská puberťačka.
 


Comments

1 Mel Mel | Web | 13. may 2012 at 13:03 | React

tiež si to vždy odskáčem ja za iných..  ja na sebe vidím chyby stále.. chcem pribrať, nejde to.. chcem schudnúť, ani to už našťastie nejde! :) držím sa na jednom stave.. a to je asi dosť zlé.. lebo by sa mi pár kíl navyše aj hodilo.. a u ostatných tým vypadám že som anorektička atď.. ale mali by sa pozrieť na seba a až potom ma súdiť..

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.