I want go away!

26. march 2012 at 16:24 | Ronnie. |  SNIPPETS OF MY LIFE
5383944187_c3015dd339_b_large

Ahojdá, tak jak se máte? Doufám, že líp než já.

Dneska jsem výjimečně nešla do školy a tak jsem měla aspoň klid. Sice jsem musela vstávat dřív, ale prostě jsem nešla do školy. O mojí milovanou angličtinu jsem nepřišla, ale zato jsem zmeškala ty předměty, u kterých mě to ale vůbec nemrzí! Já vim! Možná si říkáte: Ježiš! To je blbka! Má ráda ájinu! No mám no:) A jsem na to hrdá!:P

A jinak co dodat k nadpisu? Vůbec nic! Nadpis prostě shrnul moje pocity do jedný věty! Kdyby se naskytla příležitost, tak bych si sbalila kufry a jela. Kamkoliv, jen pryč odsud! Sama. Fakt bych si potřebovala pročistit hlavu a na chvíli nemít žádný starosti. Neřešit jaký mám vlasy, jak se oblíkám, prostě nic! Měla bych se konečně na všechny vysrat a začít žít! Jsem prostě na dně. Chci pryč kurva!

Díky mému milovanému tatínkovi jsem začala fotit. Ale jakože fakt fotit! Mám od něj půjčenou zrdcadlovku a tak v nejbližší době vás zaházím fotkama. Jsem naprostý začátečník, takže nčekejte nějaký úžasný fotky!

Jak už jsem se zmínila, jsem doma. Doma, pěkně v teplíčku. A co jinak říct? Ve škole se pro mně objevily dvě dobrý, a dvě špatný známky. Alespoň to je vyrovnaný. Jinak dnešek strávím dopisováním a učením s čajem. A jak vy? Mohla bych ale ještě zajít běhat. No, uvidím. Zase jsem já šikulka po dlouhý době narazila na pěný tričko a chtěla ho! No, mám smůlu. Finanční podpora už přispěla na džíny a tak má tričko smůlu! Ježiš, já jsem naštvaná:D!

Tak si užijte zbytek dne!

Ronnie.
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.