March 2012

I want go away!

26. march 2012 at 16:24 | Ronnie. |  SNIPPETS OF MY LIFE
5383944187_c3015dd339_b_large

Ahojdá, tak jak se máte? Doufám, že líp než já.

Dneska jsem výjimečně nešla do školy a tak jsem měla aspoň klid. Sice jsem musela vstávat dřív, ale prostě jsem nešla do školy. O mojí milovanou angličtinu jsem nepřišla, ale zato jsem zmeškala ty předměty, u kterých mě to ale vůbec nemrzí! Já vim! Možná si říkáte: Ježiš! To je blbka! Má ráda ájinu! No mám no:) A jsem na to hrdá!:P

A jinak co dodat k nadpisu? Vůbec nic! Nadpis prostě shrnul moje pocity do jedný věty! Kdyby se naskytla příležitost, tak bych si sbalila kufry a jela. Kamkoliv, jen pryč odsud! Sama. Fakt bych si potřebovala pročistit hlavu a na chvíli nemít žádný starosti. Neřešit jaký mám vlasy, jak se oblíkám, prostě nic! Měla bych se konečně na všechny vysrat a začít žít! Jsem prostě na dně. Chci pryč kurva!

Díky mému milovanému tatínkovi jsem začala fotit. Ale jakože fakt fotit! Mám od něj půjčenou zrdcadlovku a tak v nejbližší době vás zaházím fotkama. Jsem naprostý začátečník, takže nčekejte nějaký úžasný fotky!

Jak už jsem se zmínila, jsem doma. Doma, pěkně v teplíčku. A co jinak říct? Ve škole se pro mně objevily dvě dobrý, a dvě špatný známky. Alespoň to je vyrovnaný. Jinak dnešek strávím dopisováním a učením s čajem. A jak vy? Mohla bych ale ještě zajít běhat. No, uvidím. Zase jsem já šikulka po dlouhý době narazila na pěný tričko a chtěla ho! No, mám smůlu. Finanční podpora už přispěla na džíny a tak má tričko smůlu! Ježiš, já jsem naštvaná:D!

Tak si užijte zbytek dne!

Ronnie.

Has life meaning?

18. march 2012 at 14:55 | Ronnie. |  SNIPPETS OF MY LIFE
M_large
Má život smysl? Už se mi zdá, že tuto otázku si kladu až příliš často. Můj postoj k životu dokáže změnit i sebemenší neúspěch třeba z písemky. Stačí mi jen hádka s někým a už si na tomto světě připadám zbytečná. Proč to jednou provždy neskončit? Nikomu bych tady nechyběla. Samozřejmě že jsem nikdy nepřemýšlela že bych jednoduše tento svět opustila a jednou provždy to vše ukončila. Mám ráda život. Jen je občas těžké ho zvládat.

Zase jsem nemocná. S touto nemocí jsem bojovala dlouho a myslela si, že jsem se jí už zbavila. Ale už je to zas tady. Zase mě postihla ta nemoc - chtíč. Možná jsem úplně blbá ale chci prostě! Nezáleží na tom co, ale chci! Nejhorší je, že vyléčit se mi bude trvat dlouho. Chci aby ten pocit přestal. Ale nedokážu s tím nic udělat..

Sedím. Sedím, a koukám z okna a vidím jak je venku nádherně a já tu sedím a v klíně mám sešit biologie. Měla bych ho asi zahodit a jít ven a užívat si. Ale nejde to. Zase ta chtíč. Já se jí snad nezbavím. Pořád sedím a přeýšlím nad životem. Proč se mi v hlavě honí jen ty špatné vzpomínky ale ani jedna dobrá. Je nuda, půjdu ven a biologii nechám na později. Mám pocit viny. Snad se ho zbavím...

Je lepší být nenáviděn pro to, jaký jsi, než být milován pro to, co nejsi.

14.3. Angry mood

14. march 2012 at 17:36 | Ronnie. |  SNIPPETS OF MY LIFE
Dress-fashion-girl-grass-headband-horse-favim.com-80771_large
Zdaréc zlatíčka,
tak zatím se toho moc nestalo, prostě jen skončil víkend a za chvíli zase bude a zase dokola. O víkendu v sobotu jsem jela s rodinou do Mladý Boleslavi, kde jsem sháněla černej svetr a legíny. Jako obvykle jsem nic co jsem chtěla nesehnala, ale pak jsem v New Yorkeru narazila na baseballovou mikinu a tak jí mám doma.

V neděli jsem byla s kámoškou venku a tak byla sranda. Ve škole se zatím se toho moc neudálo, tak jsem si po dlouhé době mohla oddychnout a na dlouhou dobu nebudou už žádný referáty atd.
Jinak jsem v pondělí byla v parku fotit, a jelikož má Lim. bezvadnej foťák tak se fotky povedly a až je dostanu tak vám sem pár hodím. Jinak se momentálně snažím učit matiku, a u toho dělám milion jiných věcí takže se fakt těšim na zítřejší test!

No, tak dneska ještě můžete očekávat nějaké inspirace a fotky, zatím čau a držte mi zejtra palce

Ronnie.

Creations.

9. march 2012 at 17:37 | Ronnie.